Ogłoszenia Szczecin, Ogłoszenia Praca Szczecin

ogłoszenia szczecin

Ogłoszenia Szczecin

od 290 PLN Projektowanie stron www / Szybkie TERMINY REALIZACJI / PROMOCJA STRONY
Zapraszam Państwa do skorzystania z oferty, jaką jest projektowanie stron intern...
Lokalizacja: INTERNET
Szczegóły ogłoszenia
MAJSTER BUDOWY SZCZECIN
Dlaczego warto z nami pracować? - Jesteśmy rzetelną firmą budowlaną z ponad 2...
Lokalizacja: Szczecin
Szczegóły ogłoszenia
Schody Rintal -1000 zł W PREZENCIE NA ŚWIĘTA!!
SCHODY RINTAL - 1000 zł W PREZENCIE NA ŚWIĘTA! Rintal Polska, wiodący produce...
Cena: 1
Lokalizacja: szczecin
Szczegóły ogłoszenia
Praca Glazurnik/ malarz/szpachlarz Szczecin
Jesteś ze Szczecina lub okolic? Pracowałeś na wykończeniach? ZADZWOŃ lub NAPISZ ...
Cena: 1
Lokalizacja: Szczecin
Szczegóły ogłoszenia
ilento.pl
ilento.pl – tablica darmowych ogłoszeń lokalnych. Znajdziesz tu ogłoszenia sprze...
Szczegóły ogłoszenia

Imprezy w Szczecinie

grudzień, 2018
PnWtŚrCzPtSbNd
262728293012
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Dodaj impreze do kalendarza

Jeżeli wiesz o ciekawej imprezie lub wydarzeniu, dodaj ją do naszego Kalendarza Wydarzeń. DODAJ WYDARZENIE

Przyjaciele

siegnij po pomoc

Linki

Transport zwłok do polski
Profesjonalnie i szacunkiem przeprowadzimy transport zwłok  do Polski.


Nie można wykupić polisy ubezpieczającej przed niewiernością. Można jednak wiele zrobić, by niewierności uniknąć. Nie mów, że Ciebie to nie dotyczy. Ludzie są tylko ludźmi. Posłuchaj rad psychologa, a zmniejszysz ryzyko zdrady w Twoim związku.

Dbaj o miłość.

Pamiętaj, że nie jest dana raz na zawsze. A to znaczy, że Ty i Twój partner musicie sami nieustannie troszczyć się o związek tak, by był urozmaicony i atrakcyjny dla obu stron. To polega między innymi na wzajemnym zaskakiwaniu się, częstym sprawianiu sobie miłych niespodzianek, wspólnej realizacji pomysłów.
Jeśli jesteście razem od dawna, przypominaj sobie od czasu do czasu, jak bardzo byłaś zaangażowana na początku, kiedy tylko się poznaliście. Niech te wspomnienia Cię inspirują. Związek nie może być tylko rutynowym powtarzaniem tych samych czynności. Jeśli wskoczycie w utarte koleiny, szybko okaże się, że nie tylko Twój partner, ale i Ty sama zaczniesz rozglądać się za czymś (lub kimś) atrakcyjniejszym, nowszym, po prostu ciekawszym.

Przyczyny skoku w bok.

Nie zawsze jest tak, że mężczyzna zdradza, bo jego partnerka stała się dla niego nieatrakcyjna albo po prostu przestał ją kochać. Jednak jeśli pojawia się zdrada, najczęściej jest to sygnał, że nie ma jakiegoś elementu w związku.
Brak szacunku.
Zdarza się, że mężczyzna nie czuje się zauważany, doceniany. Kobieta go lekceważy, krytykuje, wyśmiewa się z niego. Nic dziennego, że będzie szukał innej, która dostrzeże w nim prawdziwego faceta i potraktuje poważnie.
Niedopasowanie seksualne.
Bywa tak, że partnerzy mają odmienne oczekiwania związane z seksem. To może dotyczyć częstotliwości, stylu, znaczenia seksu dla obu stron. Jeśli się tym nie zajmą, nie dojdą do kompromisu lub jeśli on chce utrzymać związek, mimo niezbyt udanego życia erotycznego, możliwe, że znajdzie kobietę, która zaspokoi jego potrzeby.
Coś innego.
Czasem czegoś brakuje człowiekowi, który zdradza. Na przykład poczucia własnej wartości. Dlatego musi ciągle szukać jej potwierdzenia u innych, oglądać się w ich oczach.

Miej swoje tajemnice.

Jeżeli "ten jedyny" będzie Cię znał na wylot, spędzał z Tobą cały wolny czas, wiedział wszystko o tym, co i kiedy robisz - to co mu zostanie w Tobie do zwiedzania, poznawania? Szybko się znudzi i zacznie rozglądać za kimś nowym. Zachowaj zatem własne granice. Bądź dla partnera nieodkrytą do końca osobowością.

Nie matkuj mężczyźnie.

Nie możesz postępować tak, że będziesz robiła wszystko dla niego, ze względu na niego i za niego. Nie odbieraj mu satysfakcji z męskiej samodzielności! Wtedy on poczuje się silny oraz potrzebny i czasem tez zaopiekuje się Tobą. Twoja nadmierna opiekuńczość może go kiedyś wreszcie znużyć. Zapragnie od niej uciec, by u boku innej kobiety znowu stać się prawdziwym mężczyzną.

Nie dawaj zbyt wiele.

Gdy poświęcisz się całkowicie dla partnera, on otrzyma od Ciebie sygnały, że wszystko jest dla niego. Może mu się więc zacząć wydawać, że inne kobiety też są dla niego. Skoro Ty jesteś taka wyrozumiała i chcesz, żeby był zawsze zadowolony… na pewno zgodzisz się, by spotykał się z innymi. Bo to go przecież uszczęśliwia.

Nie oczekuj zbyt wiele.

Jeśli chcesz, żeby zarabiał pieniądze, zapewnił Ci rozrywki, opiekę, czułość i szalony seks - na pewno tego wszystkiego nie zrobi, bo to są wymagania ponad ludzka miarę. Ucieknie, by znaleźć kobietę, która nie potrzebuje supermana.

Dbaj o siebie.

Ale przede wszystkim dla siebie. Jeśli skoncentrujesz się na tym, jak mu się przypodobać, on zacznie traktować Cię jak swoją własność. Będzie mógł Cię ze sobą gdzieś zabrać lub zostawić w domu. Będzie chciał się Tobą pochwalić lub wcale Cię nie zauważy. Natomiast gdy zadbasz o siebie dla własnej satysfakcji, by czuć się kobietą atrakcyjną, Twój partner popatrzy na Ciebie z podziwem i… nie przyjdzie mu do głowy, aby rozglądać się za inną piękną kobietą.

Rozwiązuj konflikty.

Natychmiast. Ciągnący się miesiącami czy latami konflikt jest często powodem do szukania pocieszenia poza związkiem. Aby tego uniknąć, lepiej znaleźć mediatora (np. przyjaciela lub psychologa) niż robić miejsce dla innej kobiety, która na pewno stanie po stronie Twojego mężczyzny. Zresztą, umęczona kłótniami, możesz zapragnąć, by pojawił się ktoś, "kto Cię zrozumie". Pamiętaj jednak, że konflikty często biorą się z problemów, które mamy sami ze sobą. A zmiana partnera niczego nie polepsza, w następny związek wchodzimy bowiem z bagażem nie rozwiązanych spraw.

Nie zadręczaj go sobą.

Mimo że jesteś w związku, pozostajesz osobną istotą. I sama możesz zająć się sobą. Gdy on nie chce wysłuchiwać Twoich narzekań i rozmawiać o Twoich problemach, nie płacz w kącie, tylko idź pogadać z przyjaciółką. Często mężczyzna szuka innej kobiety nie dlatego, że Cię nie kocha, tylko dlatego, żeby od Ciebie odpocząć.

Od zazdrości do zdrady.

Warto patrzeć na partnera przytomnie i bez klapek na oczach. Jednak jeśli będziesz go bez przerwy kontrolować, możesz wywołać w nim nieodpartą chęć ucieczki. Taką samą reakcję wywołają też wymówki o to, na kogo spojrzał i jak długo tańczył z koleżanką... Bo zamiast wysłuchiwać Twoich żalów za nie popełnione grzechy, będzie wolał je wreszcie popełnić.          Źródło: www.kobietaintymna.pl

27-05-2008 Mirek Tyl

Komentarze

  • [URL=http://gmzrvvbt.com]mpiicfcy[/URL] ubqrhkha http://jfyetdqb.com urhxzmmd djbvyvtz fkbmpyzw

Dodaj komentarz

Usługi Pogrzebowe Szczecin

Nawigacja

Nasza społeczność