Ogłoszenia Szczecin, Ogłoszenia Praca Szczecin

ogłoszenia szczecin

Katalog firm Szczecin

Zapraszamy do dodania swojej firmy do naszego katalogu firm. Katalog istnieje od 10 lat. Wpis jest darmowy.

Schody Meble Pod |wymiar

Schody Meble Pod Wymiar WWW.jasmeble.pl
Firma specjalizuje się w wykonywaniu mebli na indywidualne zamówienie klienta. Wykonuje meble kuchenne, meble do jadalni, sypialnie, przedpokoje, meble do salonu, zabudowy wnęk oraz inne nietypowe zamówienia. Firma gwarantuje wysoką jakość i trwałość swoich produktów. Meble wykonywane są wg wzorów własnych lub klienta. Oferujemy transport i fachowy montaż.

Zajmujemy się również produkcją schodów. Nasze doświadczenie oraz wykonane zamówienia sprawiają iż jesteśmy wiodącym producentem schodów na zamówienia rynku lokalnym. Każdy z naszych projektów został doceniony przez naszych klientów.

Kolejną z naszych specjalizacji jest montaż podłóg z deski barlineckiej. Wysokiej jakości podłogi z tego materiału dają gwarancję trwałości i estetyki. Deska barlinecka jest produktem wykonanym z naturalnego drewna. Zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną, jest wytrzymała na odkształcenia oraz na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki higroskopijności drewna posiada zdolność naturalnej regulacji mikroklimatu wnętrza, w którym jest zainstalowana.

Wykonujemy również usługi związane z cyklinowaniem podłóg, renowacją starych mebli oraz zakładaniem paneli podłogowych

Istniejemy na rynku od wielu lat. Jesteśmy doświadczoną i sprawdzoną firmą.

Dodaj komentarz

Schody Meble Pod |wymiar

Telefon: 608535048
Adres: 72-320 Trzebiatów, Torowa
E-mail: biuro@jasmeble.pl
WWW: http://www.jasmeble.pl

Dodano: 20-02-2009
Odsłon: 3380


Usługi Pogrzebowe Szczecin